Maji Spiritualizm ve Kişisel Gelişim Akademisi

Maji Spiritualizm ve Kişisel Gelişim Akademisi (http://www.kontejyan.com/)
-   Esma-ül Hüsna Ve Sırları (http://www.kontejyan.com/esma-ul-husna-ve-sirlari/)
-   -   Esmalar Nasıl Okunmalıdır? Nasıl Fayda sağlar? (http://www.kontejyan.com/esma-ul-husna-ve-sirlari/4767-esmalar-nasil-okunmalidir-nasil-fayda-saglar.html)

selin2904 18 Ekim 2011 09:35

Teşekkür ederim hduran. Özellikle cuma günü
Rabbena Ya Rezzak-ul Fettah, El kaviiy-ul Rezzak

Diğer günler sizin okuduğunuz
Ya Allahü ya Rahmanü ya Rahıymü ya Hayyü ya Kayyümü Ya Hannanü Ya Mennanü Ya Bedi'as semavati vel erdı ya Malikel Mülki Zül Celali vel ikram ' ı okuycam.

Allah herkesin dualarını kabul etsin inşallah.

sewalim 18 Ekim 2011 14:27

Allah’ım, senin 1001 ve 99 Esmâü’l Hüsna hazinen var.
Ne olur aç onların kapılarını bize. Her bir isminin diğer ismine muhteşem tecelli ve yansımaları var. Ne olur tecelliyi şahanelerinle bizleri şereflendir. Amin

hduran 18 Ekim 2011 18:41

Alıntı:

Kontejyan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 28009)
Bu arada Hduran rumuzlu üyemiz size teşekkür ediyorum kaçırdıgım soruları yanıtlamışsınız, top20yi hızla degişiyor bazen ve soruları göremiyorum. Takip edip yanıtladıgınız içn teşekkürler

Ben size çok teşekkür ediyorum. Lütfen bir hatam olursa düzeltin. Çünkü türkçeye çevrilmiş kaynaklar ya hatalı ya da kasten hatalı veriliyor. Ancak Allah'ın isimlerini şu veya bu şekilde anmanın bir zararı yoktur.
Bu arada başıma gelen bir olayı anlatayım; bana ciddi zararı dokunan kişiyi havas aracılığı ile yok etmeye karar verdim. Tam niyetlenip oruç tutacağım sırada ciddi bir kaza geçirdim, niyetimden yine de vazgeçmemiştim. Yine bu sırada aracım ciddi hasar gördü. Artık vazgeçtim. Siz siz olun sakın başkasının zararına kullanmayın. Aslında bunların olabileceğini biliyordum fakat hırsıma yenik düşüp bu yola başvurdum.
Bu olaylar son 10 gün içinde başıma geldi. Ben hata yaptım, siz yapmayın.

Kontejyan 18 Ekim 2011 20:30

Kahhar, Darr, Kabıd, Basıt, Adl ve Hakk bu esmaları kullanmadan önce kasem oluşturmalı diyet vermelisiniz aksi takdirde yaşadıklarınız kaçınılmaz olur sıralaması düzenli ve dikkatli oluşturulmalı, önce Kahhar ile münacaat yerine Hakk ve Adl kullanılır sonrasında digerleri gelir. Dikkat etmek gerekir..

hduran 18 Ekim 2011 20:36

Kasem oluşturmak tam olarak nedir? Genelde diyet olarak oruç tutup , sadaka veriyorum . Uygun mudur?

Kontejyan 18 Ekim 2011 20:56

Alıntı:

hduran Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 28088)
Kasem oluşturmak tam olarak nedir? Genelde diyet olarak oruç tutup , sadaka veriyorum . Uygun mudur?

Evet en güzeli bunlardır özellikle sadaka tam koruyucu enerjilerle sarar sizi. Esmalarla münacaat öncesi ilgili esmanın Kuran'da ayetleri tespit edilip o ayetlerle çalışacagınız konu hakkında dua oluşturmakdır. Ancak burada her ayet degil sadece nüzul olarak duaiçerigi barındıran ayetler kullanılır..

omlplt 18 Ekim 2011 21:01

kahhar: malum bu esmayı ben sureklı zıkredıyordum bırkac gun oncesıne kadar fakat ne sadaka verdım nede bır dıyet odedım eyvah eyvah :((((

hduran 18 Ekim 2011 22:35

Ya kahhar ül mümit ül .........(Şahsın ismi) esmalarını kullanarak başlamaya niyet etmiştim aslında bunu hak etmeyen biri ancak inadı yüzünden bana zarar verdi. Durumu anlayıp intikam almasından çekindiğim için bu yola başvurdum. Zaten yasal yollara başvurmuştum. Şimdi bunun için çalışıyorum. Benim tavsiyem başkasının zararına değil, kendinizin ve sevdiklerinizi korumaya, başarıya, dileklerini gerçekleştirmeye, sağlığına çalışmanızdır.

omlplt 18 Ekim 2011 22:43

eger bu yollara bas vuruyorsak bence haketmısır...

hduran 18 Ekim 2011 22:48

Karşı taraf hak etmiş olabilir ancak bunu yaparken kendinize zarar verebilirsiniz. Sorun burada, siz haketmediğniz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0